.

.

Коњ Лигамент Црвено Прилагодливи Коњ Лигамент Јазауздаат Подигнат Headstalls Отстранлив Snaffle Малку со Мека Перница

Коњ Лигамент Црвено Прилагодливи Коњ Лигамент Јазауздаат Подигнат Headstalls Отстранлив Snaffle Малку со Мека

DEN 118.80

Износ
Во продавницата.

КОЊ EQUESTRIAN ДОДАТОЦИ : Таа е идеална и корисни додатоци за вашиот коњ.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашите коњ лигамент е направен од високо квалитетни PP материјал, отпорни на абење, трајни и долг живот време.Висока густина, не стврднување во зима, силни затегнувачка отпор, повеќе издржливост и здрав.УДОБНОСТА ПОМЕСТЕНА КОЊ ЛИГАМЕНТ : густата сунѓерот перница прави лигамент меки и удобни за носење, ги штити коњ кожата.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Прилагодлив коњ лигамент, отстранлив snaffle залак и јазауздаат, лесен и удобен за користење.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : задоволството на Клиентите е многу важно за нас, ако имате било незадоволство на квалитетот на стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние сме спремни да ви испрати нова стока или целосно враќање на средствата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите