.

.

ZyHMW Големи Количка за Облека Складирање Кеси, 100L Облека Чување на Кутии, Густа Ткаенина Плакарот Организаторите и Чување на податоци (Боја : Ee) (Боја : Бб)

ZyHMW Големи Количка за Облека Складирање Кеси, 100L Облека Чување на Кутии, Густа Ткаенина Плакарот Организаторите

DEN 1526.40

Износ
Во продавницата.

*Висок Квалитет на Ткаенини : складирање торба е направен од не-плетени ткаенини, дише и водоотпорен; тоа може да се заштити и да се организираат ставки за да се избегне влага и прашина од запишување; на транспарентен прозорец ви овозможува да ги видите интерни предмети и лесно идентификување на содржината без да бараат и да копа. *Челична Рамка за Поддршка : складирање торба големина е 60x42x40cm, (23.6x16.5x15.7in), и капацитетот е 100 L; постои нерѓосувачки челик поддршка внатре, организаторот е многу простран, и тоа може да се сместат јоргани, ќебиња, кадифен играчки, џемпери, и ништо друго.Други предмети. *Мулти-Цел : Овој мултифункционален облека организаторот може да се користи во плакари или складирање простори, универзитет спални, поткровја, спални, и патување.Складирање торба лесно може да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба. *Enhanced Рачка : Оваа складирање торба лесно може да се транспортираат; Го усвојува рачка состои од два слоеви на не-плетени ткаенини и е засилен со една фирма игла тема да се зголемат силата и двојно товарот капацитет. *Здрав Патент : облека складирање торба е опремен со нерѓосувачки челик патент, кој е цврста и мазна за да се обезбеди долготрајна издржливост; двонасочна патент овозможува торба да биде лесно да се отвори и затворен без разлика колку целосна тоа е.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите