.

.

Feelyou Лама Bedspread Цртан филм Лама Alpaca Печатени Coverlet за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Животинско Тема Ватенка Поставите Јужна Америка Животни Кревет Покрие Quilted Сп

Feelyou Лама Bedspread Цртан филм Лама Alpaca Печатени Coverlet за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Животинско

DEN 1540.80

Износ
Во продавницата.

Бранеа Микрофибер,полиестер. ✿✿ Материјал : Направен Со 110 Gsm Бранеа Микрофибер и 120 Gsm Полиестер Пополнување. ✿✿ ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЈАТ : 1 БЛИЗНАК Bedspread 68"x90" + 1 Перница Шарлатан 30" X 20" //1 КРАЛИЦАТА Bedspread 90"x 90" + 2 Перница Шамс 30" X 20"//1 ЦАР Bedspread 104"x 90" + 2 Перница Шамс 36" X 20".Преголеми - Голема покриеност заедно страни на креветот.(Bedpsread & Шамс се печатени на НАСЛОВНАТА СТРАНА САМО.). ✿✿ МУЛТИ-ЦЕЛ УПОТРЕБА : Совршен coverlet ватенка за пролет или доаѓањето на летото или потопло време, кул чувство за топло време, исто така може да се користи во зима како ќебе.Цел 1 прилагодите и користите сите сезона.Се користи како ватенка,bedspread, утешителот сет, ќебе,кревет капак. ✿✿ ЛЕСНО НЕГА : Лесно за чистење (БЕЗ Куче или Мачка влакната миленици' крзно лево) Машина за миење во ладна.Собори сува ниска.Мека дише и издржливи лесен. ✿✿ ПРЕКРАСЕН ПОСТЕЛНИНА ОРКЕСТАРОТ : Совршен за семејства со домашни миленици или деца.Красат вашата спална соба, гостинската соба, RV,одмор дома и ученичкиот дом со оваа прекрасна 3 D деца coverlet, светлина доволно за да се носат кога ќе патуваат или да одат надвор активности, удобен и практичен, исто така, може да биде совршен подарок за патување,свадби, родендени, празници,Мајка - Татко е Ден, ноќта на Вештерките и Божиќ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите