.

.

Vanet Компатибилен со Fitbit Обратно 3/Fitbit Смисла Бендови за Жените и Мажите, 3-Пакет Спорт Бенд Меки Силиконски Дише Замена Wristband со Воздух Дупки за Обратно 3 Жени, Мали

Vanet Компатибилен со Fitbit Обратно 3/Fitbit Смисла Бендови за Жените и Мажите, 3-Пакет Спорт Бенд Меки Силиконски

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

Компатибилни Модели : Vanet силикони бендови САМО компатибилни со Fitbit Обратно 3/Fitbit Смисла.Две големини се на располагање.Мала Големина погодни за 5.3-7.3 инчен (135mm-185mm) зглобовите; Големи Димензии погодни за 6.5-8.3 инчен (165mm-210mm) зглобовите.Совршен за мажите и жените зглоб.Ве молиме мерка вашиот зглоб големина пред да купите.Супериорен Материјали : Нашата замена компатибилен со fitbit обратно 3 бенд е направен од супер квалитет со силиконска материјал, кој е кожата-пријателски, водоотпорен и не се алергични, не исчезнува, не мириса.Тоа е многу погодна за вашиот секојдневен живот.Дише, еластична и мека, многу удобно и кул кога ќе го носат во летните денови.Лесен за Инсталација : нашата замена компатибилен со fitbit смисла бендови доаѓа со прецизна порака пиновите на двете страни, може да биде поврзан со вашиот обратно 3/смисла беспрекорно.Со трајни нерѓосувачки челик тока, го задржува бенд безбедно и сигурно на вашиот зглоб.Нема алатки се потребни за да се инсталира на бендот, Само да потрае секунди.Повеќе Избори : Постојат различни бои бендови за вас да се избере.Различни стилски бенд со светли бои може да се совпаѓаат со вашето различни дневна облека.Тие, исто така, се убав подарок за вашите пријатели, семејства и колеги за Денот на Мајката, Таткото е Ден, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ Ден, Денот на Вљубените, итн.Љубезно Потсетување : ќе добиете 3 спорт бендови компатибилен со fitbit обратно 3/fitbit смисла во еден пакет.Ако имате било каков проблем со нашиот бендови во рок од 180 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние дефинитивно ќе се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите