.

.

КУЌА ДЕН Простор за Заштеда на енергија Магија Закачалки Пакување од 20 Магија Закачалки Метал Закачалка Организатор Плакарот Простор Saver Закачалки

КУЌА ДЕН Простор за Заштеда на енергија Магија Закачалки Пакување од 20 Магија Закачалки Метал Закачалка Организатор

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

Се Грижи За Вашата Облека - Да се заштити вашите раце и вредни облека, ние сме измазнети и beveled рабовите.Ново Дизајниран Простор за Заштеда на енергија Закачалка - Секоја облека ги има 6 слотови за да се спречи облека од лизгање и паѓање, и секој слот има 2 закачалки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите