.

.

2 Парчиња Метал Јазик Scraper за Возрасни Деца Обновливи Свеж Здив Бори против Лош Здив Јазик Почиста Пак, BPA FREE

2 Парчиња Метал Јазик Scraper за Возрасни Деца Обновливи Свеж Здив Бори против Лош Здив Јазик Почиста Пак,

DEN 30.96

Износ
Во продавницата.

Лош здив-соодветен јазик scraper е најдобар начин за лекување на лош здив.Да ги користите овие високо квалитетни нерѓосувачки челик јазик гребење да се чисти вашиот јазик во неколку секунди.Вашиот нов јазик scraper не само што чисти вашата уста.Лесен за употреба и чистење-зошто губите пари на пластични јазик гребење дека може да се скрши?Купи нерѓосувачки челик јазик scraper сега и нека вашата доверба оди понатаму, знаејќи дека вашиот широк-раководител јазик scraper почисто ќе трае.Не се фатени од страна на кршливи и премногу мали јазик scraper пластика.Анти- ' рѓа,-Тоа е толку лесно да се scrape јазик со јазик scraper почиста, така што секој не го користи јазикот scraper почиста е навистина луди!Секој јазик scraper има кривата која одговара на вашиот јазик.Овие јазик гребење се трајни.Покрај тоа, вашиот јазик scraper ќе биде лесно да се чисти , ќе не ' рѓа, и не ќе се скрши како и другите.Подобро од пластика-овие јазик гребење користат непречено нерѓосувачки челик метал за исклучително висока јачина.Секој возрасен ултра-широк јазик почиста ви овозможува да се зголеми чистење способност на метал јазик scraper.За разлика од евтини пластични јазик scraper алатки, овие нерѓосувачки челик јазик гребење ќе ви даде најчистите јазик (и на freshest здив) време и време повторно.Употреба нов јазик scraper брзо и лесно секој ден.Пакет се Вклучени : 2x јазик scraper.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите