.

.

Bestgle 2 парчиња се Тркалаат Заклучување Ротациони Диск Подлога Адаптер Носителот 1/4 месо тело, Брз Замена 3 Disc Гума Подлога Држачот за Полирање, Површина Подготовка, К

Bestgle 2 парчиња се Тркалаат Заклучување Ротациони Диск Подлога Адаптер Носителот 1/4 месо тело, Брз Замена

DEN 174.96

Износ
Во продавницата.

Брзи промени тешки-должност резервната гума подлога држачот за Тркалаат Заклучување дискови и влошки.Изградени со челик вратило и гром со гумена подлога за флексибилни издржливост.Компатибилен со 3 Инчен Пескарење Диск.Номинална во 30,000 ВРТЕЖИ во минута. 6mm (1/4 ") род, вкупната висина 65mm.Се тркалаат Заклучување на Дискот Подлога Носителот Одлична за полирање, пескарење, површина подготовка, наежвам и други диск потрошен материјал.Одговара за моќ вежби, умре брусилки, воздух брусилки за било која површина чистење/полирање работа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите