.

.

Wii Контролер Wireless, Arrocent Далечински Контролер Компатибилен за Wii Wii U Конзола, со Силиконски Случај и врвка за околу Рака – Црвена и Сина

Wii Контролер Wireless, Arrocent Далечински Контролер Компатибилен за Wii Wii U Конзола, со Силиконски Случај

DEN 695.52

Износ
Во продавницата.

Компатибилност - Овој безжичен далечински контролер е компатибилен со wii wii u конзола.Но, само ги поддржува повеќето wii u игри.Мулти-Функција-Овој контролер за wii има повеќе функции, како на пример јазик, вибрации, итн., кој може да направи да се доживее игра повеќе реални. 2 АА Батерии - безжичен далечински управувач за wii контролер може да функционира нормално со 2 АА батерии (батерии не се вклучени во пакет).Безжична Конекција Технологија-Овој безжичен контролер за wii усвојува безжична технологија Bluetooth конекција.Додека контролорот е кодиран со конзола, тоа може да се користи нормално.Customer Service - Ако имате било какви проблеми при користење, како што се во состојба да се поврзете, не поврзување, или контролор неуспех, можете да контактирате со нас со испраќање на е-маил и ние ќе ви обезбедиме со професионални решенија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите