.

.

ZyHMW Голема Облека за Складирање Торба Организатор, 72L Облека Чување на Кутии, Свитлива Плакарот Организаторите Садовите за Складирање (Боја : 2 ПАРЧИЊА) (Боја : 1pcs)

ZyHMW Голема Облека за Складирање Торба Организатор, 72L Облека Чување на Кутии, Свитлива Плакарот Организаторите

DEN 468.00

Износ
Во продавницата.

*Мулти-Цел : Овој мултифункционален облека организаторот може да се користи во плакари или складирање простори, универзитет спални, поткровја, спални, и патување.Складирање торба лесно може да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба. *Челична Рамка за Поддршка : складирање торба големина е 50x40x36cm, (19.7x15.7x14.2in), и капацитетот е 72 L; постои нерѓосувачки челик поддршка внатре, организаторот е многу простран, и тоа може да се сместат јоргани, ќебиња, кадифен играчки, џемпери, и ништо друго.Други предмети. *Enhanced Рачка : Оваа складирање торба лесно може да се транспортираат; Го усвојува рачка состои од два слоеви на не-плетени ткаенини и е засилен со една фирма игла тема да се зголемат силата и двојно товарот капацитет. *Висок Квалитет на Ткаенини : складирање торба е направен од не-плетени ткаенини, дише и водоотпорен; тоа може да се заштити и да се организираат ставки за да се избегне влага и прашина од запишување; на транспарентен прозорец ви овозможува да ги видите интерни предмети и лесно идентификување на содржината без да бараат и да копа. *Здрав Патент : облека складирање торба е опремен со нерѓосувачки челик патент, кој е цврста и мазна за да се обезбеди долготрајна издржливост; двонасочна патент овозможува торба да биде лесно да се отвори и затворен без разлика колку целосна тоа е.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите