.

.

StarTech.com 4 Портен HDMI Видео Switch - 3X HDMI & 1x DisplayPort - 4K 60Hz - Мулти Портен HDMI Преклопник Кутија w/Automatic Switcher (VS421HDDP)

StarTech.com 4 Портен HDMI Видео Switch - 3X HDMI & 1x DisplayPort - 4K 60Hz - Мулти Портен HDMI Преклопник

DEN 2103.12

Износ
Во продавницата.

4 K резолуција за поддршка : овој HDMI switcher кутија има четири независни видео влезови кои може секој поддршка 4 K резолуција на 60 Hz, што го прави совршено решение за поврзување четири видео извори на дисплеј кој има ограничен број на HDMI 2. 0 уреди и 4 : 4 : 4 Chroma subsampling, ова 4 K HDMI видео switcher може да се пренесе пропусен опсег до 18 Gbps.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите