.

.

Blackhawk 97147 - Мајстор Алатка Сет - Компјутери 192

Blackhawk 97147 - Мајстор Алатка Сет - Компјутери 192

DEN 527.52

Износ
Во продавницата.

алатка за поставување општа категорија : Господар Алатка во Собата.алатка тип се вклучени : Удар, Ratchet, Вдлабнатина, Клуч, Рачни Пили, Хексадецимален Клуч, Клешти, Шрафцигер, Длето, Чекан, Возачот.Удар, Ratchet, Вдлабнатина, Клуч, Рачни Пили, Хексадецимален Клуч, Клешти, Шрафцигер, Длето, Чекан, Возачот.алатка поставите специфични тип : Господар Алатка во Собата.специфични алатки вклучени : Приклучок, (2) Ratchet, (13) Хексадецимален Клуч Клуч Сет, (14) Длето И Удар во Собата, (2) Бар, (2) Продолжување Совет, (2) Удар, (20) Клучеви, (4) Адаптер, (4) се Справи со, (5) Клешти, (5) Завртка Extractor Сет, (7) Продолжување Диск, (9) Завртка Возачот, Hack виде Ножот, Hack видов Рамка, Универзална Заеднички Диск.Спецификации : алатка за поставување општа категорија : Господар Алатка Settool тип се вклучени : Удар, Ratchet, Вдлабнатина, Клуч, Рачни Пили, Хексадецимален Клуч, Клешти, Шрафцигер, Длето, Чекан, Driver Punch, Ratchet, Вдлабнатина, Клуч, Рачни Пили, Хексадецимален Клуч, Клешти, Шрафцигер, Длето, Чекан, Возачот алатка поставите специфични тип : Господар Алатка Setspecific алатки вклучени : Приклучок, (2) Ratchet, (13) Хексадецимален Клуч Клуч Сет, (14) Длето И Удар во Собата, (2) Бар, (2) Продолжување Совет, (2) Удар, (20) Клучеви, (4) Адаптер, (4) се Справи со, (5) Клешти, (5) Завртка Extractor Сет, (7) Продолжување Диск, (9) Завртка Возачот, Hack виде Ножот, Hack видов Рамка, Универзална Заеднички Drive Socket, (2) Ratchet, (13) Хексадецимален Клуч Клуч Сет, (14) Длето И Удар во Собата, (2) Бар, (2) Продолжување Совет, (2) Удар, (20) Клучеви, (4) Адаптер, (4) се Справи со, (5) Клешти, (5) Завртка Extractor Сет, (7) Продолжување Диск, (9) Завртка Возачот, Hack виде Ножот, Hack видов Рамка, Универзална Заеднички Диск број на алатки во собата : 192.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите