.

.

Проектор Tripod Стојат Ѕид за Деко М9 Плус Целата Домашна WiFi Мрежа Систем,TP Link Деко М9+ Носителот WiFi Рутер Полица Кабел за Складирање Стапка (Боја : 3Pcs)

Проектор Tripod Стојат Ѕид за Деко М9 Плус Целата Домашна WiFi Мрежа Систем,TP Link Деко М9+ Носителот WiFi

DEN 865.92

Износ
Во продавницата.

Тип : Ѕид.Материјал : Пластика.Боја : Бела.Верзија : НИ Plug Верзија/велика БРИТАНИЈА Plug Верзија(Опционално).На прилагодливи проектор планината е лесно да се биде инсталиран со пакетот содржи,прво се користат разни додатоци за да се соберат во конечен облик,и потоа да се поврзете на проектор,камера,и многу повеќе ви треба.Мини Проектор Tripod Планината одговара на мнозинството на мини проектори со големина на завртка адаптери.Карактеристики : Ова Штекер Носител е дизајниран за вашиот Деко М9 Плус за подобро прилагодување искуство.Лесна Инсталација, без инсталација потребни алатки, нема потреба да се стиска, нема потреба да се уништи ѕидот.Внатрешноста на заградата се крие полнење линија, намалување на messiness на жици, и да биде чиста и уредна.Монтажа на високо ниво на ѕидот, ги чува вашите М9 Плус од патот на Поништена првенство, миленичиња и деца.Зема минимална простор и безбедност заштита.Планината вашата Wi Fi Мрежа да штекер насекаде во вашиот дом.Спецификација : Тип : Ѕид Mount Material : Plastic Color : White Version : НИ Plug Верзија/велика БРИТАНИЈА Plug Верзија(Изборен)Број : 1 пакет/ 2 pack/ 3 pack (Изборен)Пакет Големина : 1 Pcs : 150*144*52mm2 Pcs : 150*144*52mm3 Pcs : 150*144*52mm Package Тежина : 1 Pcs : 101g2 Pcs : 155g3 Pcs : 217g Package Листата : 1/2/3 * Пакет Ѕид Носител (Не вклучуваат Деко М9 Плус и адаптер)На навалување агол е 90 степени и ротација агол е 360 степени.Можете да се прилагоди на агол според вашите потреби.

Параметрите на производот

Type:
Wall Mount
Material:
Plastic
Color:
White
Version:
US Plug Version/UK Plug Version(Optional)
Quantity:
1 pack/ 2 pack/ 3 pack (Optional)
Package Size:
1Pcs
2Pcs:
150*144*52mm
3Pcs:
150*144*52mm
Package Weight:
1Pcs
2Pcs:
155g
3Pcs:
217g
Package List:
1/2/3 * Pack Wall Mount Holder (Not include Deco M9 Plus and adapter) :
The tilt angle is 90 degrees and the rotation angle is 360 degrees. You can adjust the angle according to your needs. :

Им се допаѓа и на купувачите