.

.

Fimghsoo Selfie Прстен Светлина со Мобилен Телефон Држачот за Live Stream/Шминка/Видео Разговор, ПРЕДВОДЕНА Камера Убавината Светлина со Флексибилни Раце[3-Светло Mode][10-Ниво Brigh

Fimghsoo Selfie Прстен Светлина со Мобилен Телефон Држачот за Live Stream/Шминка/Видео Разговор, ПРЕДВОДЕНА

DEN 2236.80

Износ
Во продавницата.

Работи совршено при користење на Facebook, You Tube, Twitter, Snapchat, се Соочуваат со Времето, живеат. 3 Боја На Осветлување Режими. 10 светлината поставките за секој режим помогне да ја истакнете убавината на предметот ќе се фотографирањето или снимањето, без разлика што осветлување во која сте.мене, Грч, итн. 360° rotatable за пејзаж или портрет, или други ориентација, тоа ви дава добра поставеност локации ви треба за selfies, видео разговор, во живо стриминг, производ на екранот, живеат убавина видеа итн.Флексибилни & Прилагодлив Држач - 360°ротирачки телефон носителот, можете да се чувствуваат слободни да се прилагоди на секој агол, да погодно за live stream, во живо, во живо на шоуто, selfie или видео разговор, или работи како музички светлина стојат, маса светилка. 10 Нивоа На Осветленост.Универзална Компатибилност - телефонот носителот на оваа шминка светлина прстен може да се прилагоди од 2.3 3,5 инчен, е компатибилна со речиси СИТЕ паметни телефони со или без случај, погоден за i Phone 7 плус, 7, 8, 8 плус, X, 6, 6s, 5, 5s, 4, 4s/Samsung Note 8, S8/LG/HTC.Не батеријата е потребно, повеќе безбеден.Бела, Топло Жолта, Топла Жолта+Бела, Figmhsoo ви помага да се создаде совршен ефект за вашето видео, преноси во живо или уште снимки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите