.

.

Кат Модел очила со Екранот Рек - 71.5 H x 17 W Инчи

Кат Модел очила со Екранот Рек - 71.5 H x 17 W Инчи

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

71.5" висина x 17" ширина.Држење 120 пара. 71.5" висина x 17" ширина.Тенок ротирачки кат модел на екранот. **Овој модел што се работи и со повеќето стандардни " очила со големини, некои стилови може да НЕ се вклопи.Ова е една од нашите најдобри продажба на " очила со покажува, како што е одличен вредност!Држење 120 пара, тоа ви овозможува да ги покажат своите избор на ротирачки дисплеј кој е лесно да се пресели на тркала. 71.5" висина x 17" ширина, Држејќи 120 пара, 85-7049.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите