.

.

Sxcespp Професионална Шминка Јајце Супер Меки Puff丨Sponge Шминка Јајце и Памучна Подлога Tool丨Suitable за Почетници, Убавина Експерти, Шминка Уметници (1 Парче)

Sxcespp Професионална Шминка Јајце Супер Меки Puff丨Sponge Шминка Јајце и Памучна Подлога Tool丨Suitable за Почетници,

DEN 1891.20

Износ
Во продавницата.

[Материјал] : мемориската материјал не е лесно да се деформира, и мека П еластична е како за нега на кожата. [Предности] : Хидрофилна полиуретан, тоа станува се повеќе дури и повеќе во согласност кога се изложени на вода. [Преносни] : да се Носат убаво спакуван случај, dustproof, и погодна за секојдневно носење. [Идеален избор за подароци] : најдобар подарок-исклучителна пакување и исклучителна шминка сунѓерот се совршени подароци за родендените, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, свадби, и дипломски церемонии. [Квалитетни Услуги на Клиентите] : Ние обезбеди 100% совршен по-продажбата на услугата.Без оглед на тоа што проблемот ќе се судрите, нашата служба за корисници ќе ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа.Совршен подарок : Вие не може да се замисли колку е популарна оваа убавина јајце собата е со жените.Без разлика дали тоа е за себе или како подарок на некоја пријателка.★Бренд : Sxcespp★Тип : Шминка сунѓерот јајце★Материјал : Хидрофилна полиуретан★Спецификации : маслиново вертикален намали, капка форма, капка вертикален намали★Боја : розова, црвена, зелена★Карактеристики : сува и влажна двојна намена, најдобро шминка★Пакет содржи : убавина јајце*1★Чистење мерки на претпазливост : се чисти редовно, сува во кул и вентилирани место после миење, и потоа во продавницата★Применливи толпата : шминка почетници, ентузијасти, професионална шминка artists Logistics : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика, ние треба повеќе царинење инспекции.Ние се извинуваме за било какви одложувања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите