.

.

ZYQZXHN Гроздобер Керамички Бања Прибор Комплети,5 Парче Едноставен Златен Раб, Бела Бања Суета Оркестарот Сет Содржи Сапун Фармацевт,2 Парчиња Гимнастик,Држач, Четка ?

ZYQZXHN Гроздобер Керамички Бања Прибор Комплети,5 Парче Едноставен Златен Раб, Бела Бања Суета Оркестарот

DEN 4685.04

Износ
Во продавницата.

Заврши Бања Essentials - Ова е комплетен бања essentials поставите обезбедување на дневни бања додаток да се задржи вашата бања потреби целосно организиран,вклучува Сапун Фармацевт,2 парчиња Перење првенство,Држач, Четка за заби,Сапун Јадење.Домот Керамички - Нашата бања прибор собата е направена од убави, квалитетни керамички дека облека вашата бања или надградба на вашиот тековниот сет на додатоци со својот исклучителен дизајн, давајќи им на вашите бања еден допир на елеганција чувствуваат.Стилски Ентериер - Керамички бања поставува донесе софистицираност и дарежлива кон било бања, кои ќе ја надополнуваат вашата бања оркестарот, дефинитивно оставајќи им силен впечаток на вашите гости.Совршен прибор постави за господар, бања, гостин бања или детска бања.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК прекрасен сет заврши со сè очарователни бања потреби Фантастична за пријателите, семејството & соработници.По-продажбата на : 100% гаранција за квалитет.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и испрати е-маил за да го обновите услугата.Заврши Бања Essentials - Ова е комплетен бања essentials поставите обезбедување на дневни бања додаток да се задржи вашата бања потреби целосно организиран,вклучува Сапун Фармацевт,2 парчиња Перење првенство,Држач, Четка за заби,Сапун Јадење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите