.

.

Heclong PP Складирање Кутија Мулти-Функција Десктоп Складирање Кутија Пластична Канцелариски Материјали Канцелариски Кутија 1.9 кг

Heclong PP Складирање Кутија Мулти-Функција Десктоп Складирање Кутија Пластична Канцелариски Материјали Канцелариски

DEN 1420.80

Износ
Во продавницата.

Складирање кутија е направена од еколошки PP материјал, и големината е 34 * 25.4 * 38 CM.Рабовите на фиоките се заокружува да се спречи гребење на кожата.На фиока има пад-доказ тока кој не ќе падне.Да зачувате простор, да го поправи нередот на вашата работна маса или во некоја област, и да ја задржите вашиот простор уреден.Погодна за многу настани, како што е дом, канцеларија, училиште, сала за чекање, чај соба, дневна соба и дневна.Кога ќе примите вашата нарачка, ние ќе брод во рок од 1-3 дена и ќе добиете вашите омилени бебе во рок од 9 до 16 дена.Име : Складирање Box Material : PPNet тежина : 1,9 kg Size : 34*25.4*38 CMColor : color Delivery време : ние ќе брод во рок од 1 до 3 days Arrival време : ќе добиете вашите омилени производи во рок од 9 до 16 дена.Ако сте во можност да примате објектот во рок од 25 дена, ве молиме контактирајте us If сте во можност да примате објектот во рок од 25 дена, ве молиме контактирајте us Our продавница има различни стоки и стилови, можете да проверите нашите store We може да ги задоволи вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите