.

.

ДП 1.4 Оптички Влакна Кабел 32.4 Gbps 8K DisplayPort 4K@120Hz 144Hz 8K@60Hz 1080P@240Hz, HBR3,15 милиони 50ft,Компатибилен со Nvidia 3080/3090 GPU/Графичка Картичка/за да LG/Dell/ASUS/SUMSUNG Монитори/Baco Проектор

ДП 1.4 Оптички Влакна Кабел 32.4 Gbps 8K DisplayPort [email protected] 144Hz [email protected] [email protected], HBR3,15 милиони 50ft,Компатибилен

DEN 4559.76

Износ
Во продавницата.

4 верзија влакна оптички кабел донесе траеше Оптички engingger за висока брзина сигнал на пренос, без било сигнал на косата, постабилна од бакар ДП кабел, тоа е идеален за видео стриминг, игри или проширување на работна станица, поддршка на резолуции до 8 K(7680x4320) @60 Hz, 4 K UHD (3840x2160)@120 Hz 3 D IMAX , 4 [email protected] Hz за игри на среќа , не трепка на екранот и црн екран и сигнал одложи за долго растојание за пренос (max должина до 100/330ft).На Display Port да Display Port стигнат до ДП 1.4 за high-bandwidth 32.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите