.

.

Jaece Индустрии AL20600 Абсорбента Лагер Ролни, 20 x 3600 Големина (Пакување од 2)

Jaece Индустрии AL20600 Абсорбента Лагер Ролни, 20 x 3600 Големина (Пакување од 2)

DEN 6287.52

Износ
Во продавницата.

Држи spills од ширење.Перници на површината, додека апсорбира течности.Поддршка е водоотпорен и отпорен на повеќето хемикалии.Направени од високо абсорбента три-ply ткиво со полипропилен поддршка.Заштита на benchtops, подови и коли со ова високо абсорбента капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите