.

.

Доколку имате Потреба од Нас Лавиринтот со Ludo Hoggle и Didymus Автомобилство Автомобили Прозорец Шкафче Круг Браник Налепница

Доколку имате Потреба од Нас Лавиринтот со Ludo Hoggle и Didymus Автомобилство Автомобили Прозорец Шкафче Круг

DEN 126.00

Износ
Во продавницата.

САМО КОРА И се ДРЖИ : Лесно да се примени, ова трајни винил логото decal е со цел умираат-тешко фан на ум.Нашите лиценцирани go-насекаде автомобилската налепници се идеални за автомобили, бродови, windows, ѕидови, лаптопи, таблети и повеќе.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Вклучува една налепница, големина 5.5" (14cm) во дијаметар.Направени од врвен квалитет меур-бесплатна апликација винил обложени со сјајни ламинатни филм и произведени со УВ и отпорен на вода мастила за да се спречи исчезнува внатре или надвор.ЗАБАВА ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : Погоден за мазни површини, оваа налепница е совршен како партија корист, goodie торба додатен, наставник награда, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава. И На Jim Henson Компанија.ЛАВИРИНТОТ марка, лого и знаци се заштитни знаци на Jim Henson Компанија.Движење Слика 1986 Лавиринтот Претпријатија.Сите Права Се Задржани.На Графика и Повеќе информации за производот.Лесно да се примени, ова трајни винил логото decal е со цел умираат-тешко фан на ум.Нашите лиценцирани go-насекаде налепници се совршени за браници, гардероби, лаптопи, таблети и повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите