.

.

ICECO JP42 Про, 3 во 1 Фрижидер, 12 Volt Преносни Фрижидер Замрзнувач Кулер, Powered by SECOP, Rotomolded Изградба (Каки)

ICECO JP42 Про, 3 во 1 Фрижидер, 12 Volt Преносни Фрижидер Замрзнувач Кулер, Powered by SECOP, Rotomolded Изградба

DEN 11340.00

Износ
Во продавницата.

【Се КОРИСТИ КАКО ФРИЖИДЕР】JP42 pro може да се напојува со стандарден ѕиден штекер или било 12-volt запалка приклучок за приклучок стил извор на енергија.Се прилагоди на температурата 32℉, се користи како фрижидер за вашиот свежа храна, ладни пијалаци. 【Се КОРИСТИ КАКО ЗАМРЗНУВАЧ】го Поставите вашиот JP42 про за сите на патот надолу до 0℉ работите да бидат замрзнати и да се направи мраз off-the-grid!Со ICECO, може да донесе вашите омилени грицки, пијалоци, или живот essentials до сите на вашите патувања. 【Се КОРИСТИ и КАКО ЛАДИЛНИК】Нема моќ?Не грижете се!Направени од rotomolded материјал (оптимално користење во ладилникот производство), на подебели внатрешниот ѕид и интегрирани структура направи JP42 про имаат добри перформанси во услови на топлинска изолација.Покрај тоа, се повлече надолу враќа заклучување, исто така, обезбедува добра гаранција за запечатување. 【SECOP КОМПРЕСОР】 Топ-ниво технологија го прави на замрзнувачот е можно да се работи stably дури и под 40° навалување на столбот.МАКС режим за брзо ладење и ЕКО режим за заштеда на енергија. 3-ниво на батеријата protection mode да се спречи автомобил батеријата од тоа да биде исцрпена. 【ГАРАНЦИЈА и УСЛУГА】 5 Години гаранција на компресор и 1 Година гаранција на сите други делови.Локалните по-продажбата & Телефонска услуга.Вашата порака може да се одговори во рок од 24 часа и за време на викендите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите