.

.

Отворено Светла 50W Притисок Кастинг Работилница Склад LED Висок Залив Светлина Рударство Светилка летачката чинија Градината Светилка Светла

Отворено Светла 50W Притисок Кастинг Работилница Склад LED Висок Залив Светлина Рударство Светилка летачката

DEN 1538.40

Износ
Во продавницата.

Сосема нов и висок квалитет.Супер-светли LED за посветла светлина излез.Ниска потрошувачка, висока осветленост, и долг животен век.Сосема нов и висок квалитет.Супер-светли LED за посветла светлина излез.1. Материјал : алуминиумски + plastic2. Осветлување на аголот : 90 degrees3. Напон : 180-240 V4. Силна воздух конвекција дизајн, ја апсорбира топлина брзина на чип и dissipates топлина faster5. Дури и светлината без glare6. Со добар квалитет и долго услуга life7. Применливи места : магацини, фабрики, бензински пумпи, итн.Ниска потрошувачка, висока осветленост, и долг животен век.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите