.

.

12 Пакет на Голема 3 Прстен Молив Торбичка со Јасна Види Преку Прозорецот - 12 Масовно Пакет Снопови (Боја Пакет 3)

12 Пакет на Голема 3 Прстен Молив Торбичка со Јасна Види Преку Прозорецот - 12 Масовно Пакет Снопови (Боја

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

МОЛИВ ТОРБА СО ПАТЕНТ : Пакет од 12 молив случаи доаѓа во 8 бои.Идеален за да се задржи сè уредно скриена во внатрешноста така децата не го губат нивниот багаж (s домаќинство финансии, овие молив случаи се направи совршен DIY Буџет Излет Организатор Книга.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите