.

.

QiaoJia K55 Панк 87 Копчиња Механички Игри на Тастатурата со помош на USB Кабел Оска Сина Вистински Механички Компјутер

QiaoJia K55 Панк 87 Копчиња Механички Игри на Тастатурата со помош на USB Кабел Оска Сина Вистински Механички

DEN 860.64

Износ
Во продавницата.

Клучна технологија : механичка оска.Постои мултимедијални копче за функција?Да копче за Кратенка : Да се Со или без потпирач : Нема Водоотпорен функција : водоотпорен застане.Интерфејс : USB Дали за plug and play : поддршка на Компјутерска врска : жици.Ќе ви се допаднат се чувствуваат и точноста на тастатурата, што резултира во помалку грешки и печатни грешки.* ОДЛИЧНО канцелариска РАБОТА И ИГРИ - Нашите K55 Панк 87 тастатура не е само добро за игри на среќа, тоа е исто така дизајниран да биде одлична алатка за пишување канцелариска работа.Опис : Со голем број на модерни бои, млади и блескави, секогаш постои механички тастатура која ќе го направи вашиот отчукување на срцето.Стандард 87 копче дизајн, поцинкуван панк звук, со тесен страна задебелена рамка структура, вистински механички зелена вратило тело, мода бои со кул светла, убава и шармантна Поддржува plug and play, измешани бои и се млади, современо светлина дишење режим, погоден за бизнис, статистика, дома Спецификации : Применливи модели : Општ Тип : механички тастатура.Број на копчиња : 87 (копчиња).Механички копчиња со средна отпорност, коишто се слушаат кликнете звук и допир одговор. * Со голем број на модерни бои, млади и блескави, секогаш постои механички тастатура која ќе го направи вашиот отчукување на срцето. * Сопствен механички прекинувачи дизајниран за долговечност, одговорност и издржливост.Работи добро со големи брендови на компјутери и гејминг Компјутери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите