.

.

Спартанско Камера Golive AT&T Затемнување IR Трага Camera (Камера w/Соларен Панел, Панел Кабел)

Спартанско Камера Golive AT&T Затемнување IR Трага Camera (Камера w/Соларен Панел, Панел Кабел)

DEN 15358.80

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Спартанско Golive Затемнување Инфраред Трага Камера Golive Напојува од страна на AT&T. Вклучува 10 W Соларен Панел и Соларен Панел кабел.GPS анти кражба заштита.Моќен живо стриминг видео.Далечински управувач со Спартанско Камера за Управување со стан.Сега можете да го видите она што се случува во предниот дел на вашето камера во близина реално време.Без разлика дали сте следење на земјиште, кабини или животинскиот свет, на Спартанско Go Live ќе го задржи сте поврзани со користење на неверојатни индустрија-водечки live stream функцијата.На Go Live ги има сите исти корисни карактеристики на други Спартанско sup камери вклучувајќи ги и кристално јасна сликички, HD фотографии и видеа, работниот ден распоред и GPS.Оваа неверојатна камера може да се обезбеди фото и традиционалните снимивте или да се пренесува видеа до 30 секунди долг на барање.Исто така можете да видите во живо стримувате видео речиси веднаш во било кое време.Кога не се живее-стриминг, оваа камера функционира како редовен мобилната трага камера, земајќи движење предизвика и време застаруваат слики и видеа.Go Live има лесен волшебникот за прилагодување, позадинско осветлување на копчињата и нов GPS анти кражба функција која продолжува да работи, дури и ако камерата е исклучена или нема батерии.Спартанско Апарати се дизајнирани да бидат и издржлив и лесен за употреба.Оваа листа исто така ќе дојде со 10 W соларен панел за полнење на внатрешна батерија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите