.

.

Janinka 4 Ролни 24 Метри Божиќ Plaid Панделки Божиќ Жичен Работ Панделки Божиќ памучен ткаенина на карета Burlap Лента Burlap Занает Лента за Божиќ DIY Завиткување Партија Лак Зан

Janinka 4 Ролни 24 Метри Божиќ Plaid Панделки Божиќ Жичен Работ Панделки Божиќ памучен ткаенина на карета Burlap

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Доволно должина : секој burlap лента е околу 6.5 инчен Должина : 6 метри, 4 ролни, 24 метри во вкупниот Пакет вклучува : 1 Ролна лента со црна и бела решетки во средината 1 Ролна лента со црвена и црна решетки во средината 1 Ролна лента со црна и бела plaid на двете страни 1 Ролна лента со црвена и црна plaid на двете страни Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Широк апликации : со 4 деликатна стилови и железо жичен рабови, plaid жичен лента може да се примени и да се направи шик занает украси за елка и венец, да завршам Божиќ сегашноста; исто така Можете да го користите за декорација на други прилики, како партија, свадба и семеен собир, презентирање повеќе да се забавуваат и креативност.Ликвидација ризик постои, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца.Лесен за користење : може да се намали занает лента жичен во должина сакате, бидете шик DIY занает украси на некои прилики, како што се Божиќ партија, семеен собир, свадба, ви донесе среќен и шик атмосфера.Квалитет на материјалот : бафало проверете лента е направен од имитација ткаенина со железо жичен рабови, мазна и удобно текстура, не е лесно да се чупка, солза или исчезнат, убаво за долгорочна употреба; Тоа е еден убав избор за вас да ги направат украси на партијата.Пакет содржина : ќе добиете 4 ролни бивол plaid панделки со 4 стилови, како што се блискиот црно и бело, средината црвена и црна, edge црно и бело, на работ црвено и црно; Можете да изберете различни стилови според вашето расположение.52 инчи, широк 6 метри долго,должината на четири парчиња на burlap е 24 метри; Преносни големина може да се обезбеди да DIY деликатна украси за Божиќни подароци; ве Молиме проверете ја големината дали ги задоволува вашите потреби пред купување на нашите производи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите