.

.

Dungsko 24 Пакет Fidget Spinners Играчки за Деца, Возрасни,Роденден Услуги,Piñata Goodie Кеси Спојници,Порибување Stuffers,Училиште Училница Награди,Карневал Награди,Богатство Кутија ?

Dungsko 24 Пакет Fidget Spinners Играчки за Деца, Возрасни,Роденден Услуги,Piñata Goodie Кеси Спојници,Порибување

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Прави одлична партија корист предмети за да им даде далеку во вашиот следен роденден на вашите деца.Како партија услуги, goody кеси спојници, Божиќ порибување stuffers, и училницата награди, многу забава!.ДЕТЕТО БЕЗБЕДНО : Не-токсични.Ги исполнува упатствата за НАС играчка стандарди.Безбедност тест одобрени.Издржливи.Супериорен квалитет.Deluxe set.РАЗНИ АПЛИКАЦИЈА : Fidget голема фабрика за деца роденден корист, училиште училница награди, богатство градите награди, карневал награди, piñata спојници, Божиќ порибување stuffers, Божиќ рекламирање материјали, goodie/goody торба спојници, минијатурни новина играчки, забава врати подароци, Велигден јајце спојници, Велигден кошница stuffers и ноќта на Вештерките партија giveaway предмети, итн.ОДЛИЧНА ПАРТИЈА се ЗАЛАГА за : Основни премиум голема брзина лежишта се обезбеди менаџирање на ротација и конзистентност 1+ минути фабрика време.Многу јак материјал и работат одлично,ултра брз лежишта тоа зависи од силата што ја користите.ГОЛЕМА ИГРАЧКИ ЗА FIDGET, АНКСИОЗНОСТ, ФОКУС, АДХД, АУТИЗАМ, НАПУШТАЊЕ од ЛОШИТЕ НАВИКИ : Со fidget фабрика, ќе бидете во можност да се спречи несаканите навики, како што се гризе ноктите и пушењето.Вашиот досадно време ќе поминат брзо и ќе ужива добар пат кога сте сами.Наместо fidgeting околу со вашиот прст ноктите можете едноставно да го дофати fidget фабрика и да си игра со тоа.Многу луѓе имаат успешно curbed несакани навики за користење на оваа смешна и кул fidget играчка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите