.

.

Aexit 8Pcs 50CM Аудио и Видео Додатоци BNC Машки да Машки M/M Видео Коаксијален Кабел за видео надзор Конектори & Адаптери Безбедносна Камера

Aexit 8Pcs 50CM Аудио и Видео Додатоци BNC Машки да Машки M/M Видео Коаксијален Кабел за видео надзор Конектори

DEN 454.80

Износ
Во продавницата.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал, Plastic.Net Тежина : 252g; Пакет Содржина : 8 x BNC Видео Кабел.Конектор Тип : BNC Видео Кабелот; Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење.Големина : 1.4 x 50cm/0.55" x 20"(Max.D*L); Име на Производ : BNC Видео Кабел.Кабел Должина : 50 CM/1.6 ft; Тип : BNC Конектор.Опис : Направен од пластични и метални материјали.BNC Машки да BNC Машки Приклучокот.Дизајниран за видео надзор камера и видео апликација совршено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите