.

.

12 Децата Пластични Закачалки - 100

12 Децата Пластични Закачалки - 100

DEN 2736.00

Износ
Во продавницата.

12" Децата Пластични Закачалки - 100 12" Децата Пластични Закачалки - на 100 тешко е да се откажам децата облека на закачалки, кои се премногу големи!На совршено големина, 12" Децата е Јасно Пластика, Облека Закачалки се одличен, економски решение!Конструиран за издржливост, овие деца е закачалки функција додаде elastomers да се даде оптимални флексибилност.Плус, тие функција безбедно закотвени светла позлатен вртливата куки на врвот на секоја закачалка, да ви даде бескрајни display options.Дополнително, секој ги има notched рамената за лизга слободни виси на фустани или ремени.Овие промет на големо со пластични закачалки се продаваат ниски цени, и во случаи на 100. Детали За Производот Боја Јасно Висина 1.000 Должина 3.000.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите