.

.

Топла продажба Нерѓосувачки Челик Пченка Игла Креативни Скара Вилушка Kitc

Топла продажба Нерѓосувачки Челик Пченка Игла Креативни Скара Вилушка Kitc

DEN 969.60

Износ
Во продавницата.

Здраво,мојот драг пријател!Добредојдовте на нашиот магазин "Magicalworld"!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!Се надевам дека нашите производи ќе ги задоволи вашите очекуваме!Ви благодариме!Карактеристики : Лесен и удобен, висока температура отпор, не е лесно да се деформира, топлинска изолација, топла, лесен за чистење, безбедно и издржливи.Храна-одделение PP + 430 се користи во производот.Тоа е безбедно, здраво, безбедно и без мирис, така што ќе може да се користи безбедно.Високо-квалитетни PP материјал, лесно да се чисти, заштеда на време и труд-заштеда, фино полирање, мазна, не burrs, нема повреди на рацете, добра Кујна helpers Corn вилушка е чаталестите на двата краја на пченка, елиминирање на проблеми на миење на рацете, симпатична форма, целата златна пченка дизајн, многу симпатична, топлинска изолација, анти-scalding, се многу практични.Опис : се Користи за Вилушка пченка, леб, топли кучиња, шунка, скара, овошје, итн.Карактеристики : Материјал : Силика Гел+Нерѓосувачки Steel Color : жолта&sliver Size : 60*20*15mm Package се вклучени : 1x Скара Вилушка Информации : 1.Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи.Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме allow1-3мм отстапување.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите