.

.

HBZGTLAD НОВИ 10pcs 10-25мм Трепките Пакување, Кутии Подарок кутија Трепките Пакет за Складирање Случаи Шминка Козметички Случај Mink Лажни Eyelash (liubianC)

HBZGTLAD НОВИ 10pcs 10-25мм Трепките Пакување, Кутии Подарок кутија Трепките Пакет за Складирање Случаи Шминка

DEN 465.60

Износ
Во продавницата.

Големина на : 83 * 74 * 42*23mm; Тежина 30g * Цел : кутија за девојки за чување на трепките, погоден за purses, козметички кеси или облекување маси, многу погоден за патување!Задржи еден сет во канцеларија или да ја користите по салата.Идеален подарок за девојки : добар подарок за вашите пријатели, или добар избор за Божиќ или роденден.Забелешка : Поради различни превозот време на секоја серија, бојата може да биде малку различен, или бојата може да биде различна, поради различни услови на осветлување на слики.Ве молиме, не умот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите