.

.

Fdit Дрво дупчалка со спирална бургија Малку, Носат‑Отпорни, Дрво Вежба Малку, за Заклучување на Вратата Дрвени Панели

Fdit Дрво дупчалка со спирална бургија Малку, Носат‑Отпорни, Дрво Вежба Малку, за Заклучување на Вратата Дрвени

DEN 451.20

Износ
Во продавницата.

Одлична хром vanadium челик материјал, поседуваат добра отпорност на абење, јачина и жилавост.Важно машини за алатки, погоден за брави на вратите и фиока отварачки, и дрво reaming.На острината и носат-отпорни, не е лесно да се деформира, поседуваат температура и отпорност на топлина, долг животен век.На кроената дизајн е поголем, кои во голема мера го намалува отпорот, кога се отвори дупка.Погоден за сите видови на дрвени плочи, густина одбори, компресирана одбори, итн.Функција : 1. Погоден за сите видови на дрвени плочи, густина одбори, компресирана одбори, итн.2. На острината и носат-отпорни, не е лесно да се деформира, поседуваат температура и отпорност на топлина, долго услуга life3. На кроената дизајн е поголем, кои во голема мера го намалува отпорот при отворање на hole4. Одлична хром vanadium челик материјал, поседуваат добра отпорност на абење, сила и toughness5. Важно машини за алатки, погоден за брави на вратите и фиока отварачки, и дрво reaming Specification : Предмет Тип : Дрво Вежба Bit Material : Хром vanadium steel Hole Отвори Дијаметар : Прибл. 30мм / 1.2 in Drill месо тело со Дијаметар : Прибл. 6.35 mm / 0.3 in Working Должина : Околу. 70mm / 2.8 in Total Должина : Околу. 165mm / 6.5 во Пакет Листата : 2 x Дрво Вежба Малку.

Параметрите на производот

Item Type:
Woodworking Drill Bit
Material:
Chrome vanadium steel
Hole Open Diameter:
Approx. 30mm / 1.2in
Drill Shank Diameter:
Approx. 6.35mm / 0.3in
Working Length:
Approx. 70mm / 2.8in
Total Length:
Approx. 165mm / 6.5in
Package List:
2 x Woodworking Drill Bit :

Им се допаѓа и на купувачите