.

.

Злите Чили Дизајн во Автомобил Монтажа за Apple iPhone 6 Плус, во Автомобил Носител (Брз лек, Вибрации-Free M

Злите Чили Дизајн во Автомобил Монтажа за Apple iPhone 6 Плус, во Автомобил Носител (Брз лек, Вибрации-Free

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Вибрации слободно во автомобил/камион монтажа дизајн со должина од ca. 15 cm.Произведени во Германија.Протезата е благодарение на топката заеднички и променлива склони -, пан и rotatable.Крстот - и Портрет.Пакет Содржина : 1 x Злите Чили Автомобил протезата со брзо ослободување конекција и типови на специфични држи школка.Се чувствуваат одговара школка за вашиот Apple i Phone 6 Плус.Не се погодни за употреба со случаи или маски.Брзо ослободување заклучување со брз лек може да се реши на школка во секунди едноставно/Менгеме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите