.

.

UHU stic, Лепак Стапче Без Растворувач 4 x 40 g Блистер, Бела

UHU stic, Лепак Стапче Без Растворувач 4 x 40 g Блистер, Бела

DEN 534.00

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Лепила брзи, силни и издржливи.Висок принос, лесно да се шири и студено миење.Растворувач за слободни лепак формула со 98% природни состојки (вкл.вода).Завртка капа спречува лепак од сушење.Сад од 50% рециклирани пластични.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите