.

.

DINGGUANGHE-КУПОТ Тенок Ѕид Лежишта 6836 М Метрички Тенок Дел Лежишта Месинг Кафез 61836M Длабоко Ритам Топката Имајќи 180x225x22mm Топката Лежишта

DINGGUANGHE-КУПОТ Тенок Ѕид Лежишта 6836 М Метрички Тенок Дел Лежишта Месинг Кафез 61836M Длабоко Ритам Топката

DEN 4033.68

Износ
Во продавницата.

Предмет : 6836 M Месинг кафез; Тип : Длабоко Ритам Топката Имајќи.Затворачи : open (Отвори); Подмачкување : Само Подмачкано (нафта).Димензии : 180x 225x22 mm.ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 180mm; OD (надворешен дијаметар) : 225mm; Ширина/Висина/дебелина : 22mm.Количина : 1 Лого.Овие лежишта се направени од високо-квалитет, имајќи челик, долг живот со ниско ниво на бучава.Број на модел : 6836 MItem : 6836 M Месинг cage Type : Длабоко Ритам Топката Bearing Closures : Open Lubrication : Само Подмачкано (нафта)Димензии : 180x 225x22 mm ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 180mm OD (надворешен дијаметар) : 225mm Width/Висина/дебелина : 22mm Quantity : 1 Bearing Structure : Other Coatings : Other Material : Други.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите