.

.

Професионални Eyelash Perming Комплет Трепките Продолжување Виткање Одредување на Раст Шминка Алатки Поставите Хранливи Трепките Виткање Lash Лифт Третманот се Погодни з?

Професионални Eyelash Perming Комплет Трепките Продолжување Виткање Одредување на Раст Шминка Алатки Поставите

DEN 642.96

Износ
Во продавницата.

✿ПРОФЕСИОНАЛНИ EYELASH ПЕРМ КОМПЛЕТ : Може да ги исполни вашите перм потреби, брзо и ефикасно да се создаде завиткан трепките, прави вашите очи повеќе шармантен.Погоден за професионална употреба и лична употреба. ✿ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Полесно да работат, и да се намали штетата и конфузија.Автоматско укинување комплет може да се користи одделно дома.Зачувување на проблеми на perming трепките во салон, вие само треба да поминат кратко чај време за да се добие професионална eyelash виткање ефект. ✿БЕЗБЕДНО И НЕЖНИ : На eyelash curler направен од високо-квалитет, не-иритирачки материјали.Нежна формула, безопасни, ниска иритација на кожата-пријателски.На силиконски подлога е дизајниран да ги заштити eyelids за време на работата. ✿ЕКОНОМСКА : Купи полу-постојани виткање трепки за помалку пари, можете да добиете долготрајна виткање трепките, заштеда на трошоците на други eyelash виткање tools. ✿ЕФИКАСНО НАВИВАМ ТРЕПКИТЕ : По користење на маскара за полнење, вашите трепки ќе остане завиткан и ќе добиете поставен полу-постојани завиткан трепките.Покрај тоа, состојки во маскара може да се храни коренот на трепките и да се промовира растот на трепките.Употреба на eyelash лифт за полнење за да се добие посакуваниот долготрајни навивам и атрактивни трепките.Без разлика дали тоа е интересна DIY процес или совршен резултат од срцето, ќе ви се љубовта полу-постојани eyelash виткање.Откако ќе се обиде на eyelash лифт, на маскара комплет ќе стане незаменлив дел од вашата убавина програма.Спецификација : Предмет Тип : Eyelash Перм Полнење во Боја : Како на Сликата Shows Package листата : 3 x Пеглање agent1 x Glue1 x Mascara3 x Одредување agent2 x Чистење solution1 x Чистење stick1 x Пакет на Силиконски Pad2 x Исхрана агент.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите