.

.

BCB Modded Брзо-Оган Контролер за PS4 Безжичен Контролер. Оригиналниот примерок на Playstation 4 Контролер Компатибилен со Сопствени Modded PS4 Контролер. Прилагодено со Постојан ?

BCB Modded Брзо-Оган Контролер за PS4 Безжичен Контролер. Оригиналниот примерок на Playstation 4 Контролер

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Екран осетлив на допир карактеристики може или не може да функционира поради хидрографски прилагодување процес направи на вашиот контролер.Ова е трето лице контролор, а не Sony производ.Овој контролер направени за Игра station4 Далечински Управувач обезбедува извонредно игри искуство, кое додава авантуристички акција за живот.Едноставно наполнете користење на USB Тип C кабел пред да играте со далечински управувач.Обичај контролер за ps4 безжична обезбедува голема динамички адаптивни предизвикувачи, haptic feedback, и вграден микрофон сите обединети во хидрографски прилагодено дизајн.Изгледот на gamepad копчиња е оптимизиран со добра двојна аналогни џојстик дизајн.Покрај тоа, ергономски контролер е чувствителна, има побрз одговор пати, и ја подобрува точноста во критичните моменти.Изберете игри кои се земе дополнителна димензија со верност звучни ефекти пука од PS 4 компатибилен Далечински Управувач.По квалитет процеси, ние се придржуваат до 's по-продажбата на услугата политика и да обезбеди на купувачот прашања, одржување и да се врати услуги.Едноставно да стигнат до нас од страна на Пристапување цел историја > Продавачот Име > Контактирајте со продавачот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите