.

.

Loctite 21425 Сива Fixmaster Брз Лек Епоксидна Миксер Чаши, 0.14 fl. оз.

Loctite 21425 Сива Fixmaster Брз Лек Епоксидна Миксер Чаши, 0.14 fl. оз.

DEN 1494.00

Износ
Во продавницата.

Вклучува 10 4 G миксер чаши.Брзо местење на време.Метали, пластика и дрво сврзување.Поставува во 5 до 15 минути.Јазот пополнување. 442-21425 Карактеристики : -Пред-мери. -Пополнува porosities и може да се користи за да се изгради носи делови. -Пакување Тип : Капсула. -Лепило Затегнувачка Стриже : 2000 psi.Тип На Производ : -Лек Епоксидна.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -0.34 Фунти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите