.

.

Полна Месечина Сите Природни Човекови Одделение Куче Третира

Полна Месечина Сите Природни Човекови Одделение Куче Третира

DEN 453.36

Износ
Во продавницата.

ЧОВЕЧКИ-ОДДЕЛЕНИЕ : Ако ти не би го јаделе, зошто би се хранат?Од состојките тие се направени за да кујни тие се направени во нашата третира исполнат строги USDA стандарди погодни за човечка исхрана.СИТЕ ПРИРОДНИ : Нашата кујна-направена Пилешко Jerky е направен од парчиња, целата мускулите пилешки гради од САД фарми.Секое парче е бавно се готви во нашите печки да го изнесам вкусови вашето куче ќе љубов.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ : Вистината е нашата прва состојка.Ние внимателно да се готви нашите природни Пилешко Jerky во мали серии користење искрен состојки како пилешко, органски шеќерна трска, оцет, рузмарин и екстракт—никогаш не било нус-производи или отпадоци.НЕ ГЛИЦЕРИН, ЖИТАРИЦИ, ПЧЕНКА, ПЧЕНИЦА ИЛИ СОЈА : Нашиот сите природни третира се направени од здраво, здрави рецепти.Секој залак е слободна од спојници, вештачки вкусови, конзерванси и бои и логор полн со вистински месо вкус.U.С.-РАСТЕ КОКОШКА : Полна Месечина се третира со гордост се направени во сад со користење на регионално извори состојки, вклучувајќи USDA одобрени, антибиотски-слободен пилешко.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите