.

.

Lingland Мулти-Функција Bionic Сечилото Дизајн Прилагодливи Балет Тресење на Главата USB Полнење Десктоп Електричен Вентилатор (Розева) Мини Електричен Вентилатор, Мала М?

Lingland Мулти-Функција Bionic Сечилото Дизајн Прилагодливи Балет Тресење на Главата USB Полнење Десктоп Електричен

DEN 1203.84

Износ
Во продавницата.

1 : Мини табела фан на студентите носат мал вентилатор десктоп со нив. 2 : Преносни електрични фан USB полнење рачни фан. 3 : да се Излади во текот на летото, во лесно достапен, практичен и удобен да го земе, мали тело и силен ветер. 4 : Преносни мали клима уред, удар тоа каде и да одите, да научат употреба (office use. 5 : имаме добра услуга по продажбата.Пред превозот, ние ќе ги провери квалитетот на производот повторно да се обезбеди нормална.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ordering1. Големина : 170x136x221mm2. Тежина : 436g3. Номинална влезниот : DC5 V 0.8 A4. Време на полнење : околу 3,5 hours5. Се тресат главата агол : 120 degrees6. Со користење на големи DC brushless мотор, работењето процес е деликатна и без картон.7. Со добар квалитет и долго услуга life Cell телефонски екрани се лесно оштетени производи, па бидете внимателни при отпакувањето и инсталација.Имаме добра услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите