.

.

Океанот Humpback Риба Наука Природата Слика Огледало Преносни Пати Рака Шминка Двојно Страна Очила

Океанот Humpback Риба Наука Природата Слика Огледало Преносни Пати Рака Шминка Двојно Страна Очила

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

; -Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба. ; -Добар избор за подарок на вашите пријателки на мајка ми, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Функција : -Овална форма.; -Се отвора со две стаклени огледала.Пакет Количина : 1 x огледало.Класификација : Огледало, Свитка, Шминка,Двојно страна.4 инчен x 0.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.-Се отвора со две стаклени огледала.-Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите