.

.

BP96-01653A ТВ Замена Светилка Оригинален Квалитет Сијалица со Станбен за Samsung SP46K5HD SP50K6HD SP56K6HD HLS4676S HLT4675S HLT5075S HLT5675S HLS4676 HLS5065WHL50A650C1 Проектори со WiseGear

BP96-01653A ТВ Замена Светилка Оригинален Квалитет Сијалица со Станбен за Samsung SP46K5HD SP50K6HD SP56K6HD

DEN 1487.76

Износ
Во продавницата.

♥ Добар квалитет lampwick внатре гола сијалица прави сé што е на екранот изгледа појасни. ♥ Врвен квалитет, висока осветленост,екстра долг живот до 4000-5000 часа. ♥ Домување вклучени,лесно се инсталира дека се минимизира инсталација време за да се осигурите дека вашиот уред е повторно во акција. ♥ Wise Gear проектор светилки обезбеди на клиентите со 180 дена гаранција и 30 дена 100% наплата на гаранција. ♥ Компатибилен за SAMSUNG SP46 K5 HD SAMSUNG SP50 K6 HD SAMSUNG SP56 K6 HD SAMSUNG HLS4676 S SAMSUNG HLT4675 S SAMSUNG HLT5075 S SAMSUNG HLT5675 S SAMSUNG HLS4676 SAMSUNG HLS5065 W SAMSUNG HL50 A650 C1 F SAMSUNG HL56 A650 C1 F SAMSUNG HL61 A650 C1 F Проектори.Светилка за Дел Број : BP96-01653 AThis светилка работи со следниве проектори : SAMSUNG SP46 K5 HDSAMSUNG SP50 K6 HDSAMSUNG SP56 K6 HDSAMSUNG HLS4676 SSAMSUNG HLT4675 SSAMSUNG HLT5075 SSAMSUNG HLT5675 SSAMSUNG HLS4676 SAMSUNG HLS5065 WSAMSUNG HL50 A650 C1 FSAMSUNG HL56 A650 C1 FSAMSUNG HL61 A650 C1 FSpecifications : Светилка Model : P-VIP 120-132/1.0 E22h Lamp Тип : Гол Сијалица со Housing Lamp Живот (СПИ) : 4000 Часа Светилка Живот (ЕКО) : 5000 Hours Features : ♠ имаат ист Wise Gear има сопствена фабрика за 6 години и професионален технички, производство и продажба на тимот. ♠ Имаат ист Wise Gear обезбедува на клиентите со високо-квалитетни производи и задоволителна по-продажбата на услугата. ♠ Имаат ист секој производ е тестиран пред пратката и доставени безбедно со ригорозни несреќа мерки на заштита.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите