.

.

2 Кутии на Замена за НАС Вода Системи 200-APRO-5050 Внатрешно Филтер Кертриџ - Универзална 10-инчен Компатибилен Кертриџ со НАС Вода Aquapurion 5-Фаза Реверзна Осмоза Систем - Denal

2 Кутии на Замена за НАС Вода Системи 200-APRO-5050 Внатрешно Филтер Кертриџ - Универзална 10-инчен Компатибилен

DEN 12503.76

Износ
Во продавницата.

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Denali Чиста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите