.

.

BarberMate Сечилото Рек Складирање Послужавник - Има 10 Clipper Ножеви (Црвено)

BarberMate Сечилото Рек Складирање Послужавник - Има 10 Clipper Ножеви (Црвено)

DEN 222.00

Износ
Во продавницата.

Clipper сечилото складирање послужавник.Има 10 clipper ножеви (се продава одделно).Големо влијание styrene.Хардвер вклучени за монтажа.Мерки 5" x 7.5".На Barber Mate Сечилото Рек Складирање Фах погодно продавници до 10 clipper ножеви од различни големини.Овој сестран складирање рек-ги организира и ги штити вредни ножеви и лесно може да се монтира на ѕид или да се постави на рамна површина.Направени од високо-влијание styrene.Мерки 5" x 7.5".Clipper ножеви се продава одделно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите