.

.

Мобилен Телефон Случај Wholesales Солидна Боја Течност Силикони Dropproof Целосна Покриеност Заштитни Случај за Галакси A80 / A90(Црн) (Боја : Црвена)

Мобилен Телефон Случај Wholesales Солидна Боја Течност Силикони Dropproof Целосна Покриеност Заштитни Случај

DEN 1137.60

Износ
Во продавницата.

Scratchproof Заштитни Случај.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Целосна Покриеност Случај.Мека Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон Случај Добар Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Силиконски материјал, не-токсични и без мирис, има одлична отпорност на абење, не е лесно стареење, светла боја карактеристики, повеќе отколку обичните пластични е добро заштитен и е функционална. 2. Дизајнот е совршен, и прецизност одговара за вашиот телефон. 3. Едноставно, удобно, лесно да се носат. 4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап. 6. Сите видови на пенкала може да биде лесно да се отстрани со сува хартија крпи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите