.

.

Симпатична Торта(2) 4 Парчиња, Кабинет Рачки, Вратата се Справува и Фиока Рачки, Погоден за Кујната Кабинети и Облекување Маса Фиоки, 1.37x1.10x0.66 во

Симпатична Торта(2) 4 Парчиња, Кабинет Рачки, Вратата се Справува и Фиока Рачки, Погоден за Кујната Кабинети

DEN 326.40

Износ
Во продавницата.

Димензија : 1.37x1.10x0.66 во/35x28x17mm,Тежина : 155g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Фиока се справи со е погодна за кабинети, фиоки, кабинети, ѓубре лименки, dressers, кабинети, гардероби, градинки итн.На фиока се справи со е здрав и лесно да се инсталира.Можете да го инсталирате со вашето семејство и ги красат вашата мебел да се направи вашиот дом потоплите.кристал Копчиња направи да се liven до соба и да ја направат во домот.Да биде убава, практично, и економски, мали стаклени копчиња неодамна се популарни за декорација. 4 фиока се справи кабинет кабинет се справи со фиока се справи со завртка се справи со најдобри роденденски подарок за деца ден подарок сет од 4 рачки, спакувани во една симпатична поле, е одличен подарок за децата, Големина : 1.37x1.10x0.66 во/35x28x17mm Тежина : 155g Лесно да го инсталирате, можете да го инсталирате со вашите деца, се трансформира вашиот мебел, и да се направи собата потоплите.Ова се справи со е добар избор за детски роденден и празник подароци.Јас верувам дека вашите деца ќе ви се допадне овој дар.Ако имате некоја шема, ви се допаѓа, можете исто така да ја достави до нас.Нерѓосувачки челик завртки направи копчиња не rusty и зголемување на работниот век на копчиња.Кристал копчиња се погодни за кабинети, фиоки, кабинети, ѓубре лименки, dressers, кабинети, гардероби, бебе соби, итн.Персоналните модели дизајнот, заедно со појавата на конвексни леќа, да ви даде три-димензионални визуелни искуства Според нашите претходни цел искуство, генерално може да се добие производ во рок од 10 до 16 дена од времето кога ќе се одржи редот. ".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите