.

.

DIYHD 120 Glab се Справи со Knotty Борови Дрва Скала Лизгачки Библиотека Ролери Скала,Одговара FD Црна Песна Библиотека Лизгачки Хардвер

DIYHD 120 Glab се Справи со Knotty Борови Дрва Скала Лизгачки Библиотека Ролери Скала,Одговара FD Црна Песна

DEN 1343.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Knotty Борови Дрва;.Suface : Unpainted.Висина : 87" ,96" ,108" ,120" за избор. 87" ,96" се 1 парче долго одбор. 108", 120" се 2 парчиња краток табли со црна конектор.Чекор ширина : 16 1/8" ;Длабочина : 3 15/16" ;Дебелина : 1".Материјал : Knotty Борови Дрва;Suface : Unpainted Height : 87" ,96" ,108" ,120" за selection87" ,96" се 1 парче долго board108", 120" се 2 парчиња краток табли со црна connector Step ширина : 16 1/8" ;Длабочина : 3 15/16" ;Дебелина : 1".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите