.

.

СРЕЌЕН МИЛЕНИЧЕ ВИТАМИНИ ДОО Куче Алергија Каснувања - Куче Алергија на Олеснување - Имунолошки Бустер - Чеша Олеснување - Кожа Soother - Третира - Куркума Корен во Прав ?

СРЕЌЕН МИЛЕНИЧЕ ВИТАМИНИ ДОО Куче Алергија Каснувања - Куче Алергија на Олеснување - Имунолошки Бустер - Чеша

DEN 1332.00

Износ
Во продавницата.

КУРКУМА КОРЕН ДА се СПАСУВАЊЕ : Куркума има репутација за да биде користен илјадници години за нејзините посебни својства, таа доаѓа во не изненадува тоа куче сопственици се размислува за оваа билка сега за нивните четири нозе другари.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите