.

.

SAIYI Кристал Украси 6LB Природни Кварцен Кристал Кластер Примерок Мадагаскар

SAIYI Кристал Украси 6LB Природни Кварцен Кристал Кластер Примерок Мадагаскар

DEN 712.80

Износ
Во продавницата.

Кога се користи за медитација која се случува, тоа е особено моќна, на пример, тоа мора да се каже дека медитацијата.Моќната сила откако обземен од кристално руда има секогаш е добар помошник за енергија исцелување, и сите ликови во контакт може да добие физичко и психичко исцелување.Добро за емоционална стабилност, и корисно за ослободување на негативните емоции, нервоза и непријатности.Овие природни кварцен кристал камења се многу убави.Погодна за смиреност и промовирање на рамнотежа помеѓу Јин и Јанг, може да го подобри негативни мисли и емоционални нарушувања. 6 LB Природни Кварцен Кристал Кластер Примерок Madagascar Your задоволство е нашиот прв приоритет!Ако не сте 100% задоволни со купениот производ, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден.Ние и ветуваме да се справи со проблемот правилно и да бидете среќни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите