.

.

RUPUMPACK Хидратација Пакет со 2L Вода мочниот Меур, Ранец за Мажи Жени Деца Велосипедизам Пешачење возење Велосипед Трчање

RUPUMPACK Хидратација Пакет со 2L Вода мочниот Меур, Ранец за Мажи Жени Деца Велосипедизам Пешачење возење

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

Удобно & Вентилирани : Според клиенти повратни информации, имаме подобри задниот панел и користи помек назад пополнување.Тоа е веќе тешко и тешка, но удобно, лесни и дише.Овој лесен ранец е совршен за кратко ден скокање.Има многу простор и џебови, без да бидат премногу тешки како пакети се што се наменети за повеќе скокање.Тоа, исто така, ќе биде голема ранец за жени или тинејџери, поради неговата повеќе тесен профил.Оваа вода ранец може да се користи за покрај велосипедизам и пешачење, поради своите помали димензии, тоа ќе биде одлично за било кој тип на ден активност кога сакате да носите неколку материјали или екстра јакна и вода, но сакам рацете да ви бидат слободни– саеми, фестивали, плажа, шопинг, посета, детско игралиште со деца.Само исклучително удобен големина.Кога прилагоди правилно, можете речиси заборавајте дека имате го.Изолирани хидратација ранец : Со хидратација изолација слој, тоа може да се задржи течноста да се излади до 4 часа.Ранец доаѓа со BPA free 2 L вода мочниот меур, одржување сте хидриран во текот на еден ден пешачење.Здрав & Трајни & Сестраност : Висока густина водоотпорен најлон материјал, двојно бода, прилагодлив ремени, SBS двојно патентите, ова daypack се издржливи и сигурни во секојдневна употреба.Тоа е исто така добра за пешачење, возење велосипед возење велосипед, трчање, кампување, качување, скијање, Спартанско Трка, Дизниленд, музички фестивали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите